Берлін відмовився відправляти флот в Чорне море

Glavcom.ua

Прес-секретар уряду ФРН Штеффен Зайберт повідомив, що його країна не буде відправляти кораблі німецького військового флоту в чорноморську акваторію через «Азовський інцидент».

Зайберт повідомив також, що Федеративна Республіка Німеччина не буде вводити нові санкції у відношенні російського уряду. Він підкреслив, що в даний час важливо підтримання діалогу та стриманість. За його словами, Берлін чекає від обох сторін зусиль по зниженню ескалації та прояву стриманості. Лише при одностайному схваленні усіма державами-членами Європейського Союзу можливо схвалення санкцій проти Росії у зв’язку з її діями.

У німецькому МЗС в свою чергу зазначили, що введення санкцій проти Кремля буде поспішним рішенням, і нагадали, що санкції не схожі на кран водопровідної системи, який по потребі відкривається та закривається.

Раніше про можливість передислокації військових кораблів країн НАТО в Чорне Море повідомляв президент України. Петро Порошенко вважає, що таким чином Альянс висловив би підтримку Україні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*