Мін’юст України: необхідно розвантажити СІЗО від арештантів

protocol.ua

Денис Чернишов, заступник голови Мін’юсту по пенітенціарній системі, розповів, що його відомство планує ввести стеження за особами, які вчинили певний тип злочинів.

Відзначивши переповненість українських слідчих ізоляторів, Чернишов заявив, що є необхідність знизити кількість арештантів, в зв’язку з чим Міністерство юстиції пропонує нововведення. Для цього потрібно здійснювати постійний моніторинг засуджених осіб певних категорій. Таким чином, їх можна відпустити з-під варти, поставивши обов’язковою умовою використання електронного браслета.

Заступник міністра зазначив, що моніторинг планується застосовуватися до осіб, які вийшли на свободу в рамках умовно-дострокового звільнення, а також до педофілів і насильників. При цьому правопорушники повинні бути за свій рахунок оплачувати оренду пристрої протягом усього періоду експлуатації.

Нагадаємо, що в Сполучених Штатах добова експлуатація електронного браслета обходитися в двадцять доларів.

Також в Мін’юсті планують прибрати перегородки зі скла, що використовуються в приміщеннях для короткострокових побачень. В такому випадку рідні та близькі арештанта зможуть поспілкуватися з ним без обмежень у вигляді телефонної розмови. Це має зміцнити соціальні зв’язки ув’язнених та сприяти їхньому майбутньому поверненню в суспільство, заявив Чернишов.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*