Автомобілі «євробляхерів» угорці розбирають на запчастини

zakarpatpost.net

Неподалік від контрольно-пропускного пункту «Лужанка-Берегшурань», що на Закарпатті, з угорської сторони кордону, з’явилась нелегальна автостоянка. На ній вздовж дороги, яка веде до угорсько-українського кордону, українці масово залишають свої автомобілі з європейськими номерними знаками.

Частіш за все, власники автомобілів залишають їх на кілька днів, у разі якщо неможливо ввезти автомобіль в Україну. За останній час кількість автомобілів значно збільшилась. Сьогодні там можливо побачити велику кількість покинутих «євроблях».

Автомобілі різних типів від звичайних малолітражок, до цілих автобусів, поступово розграбовують місцеві «автомайстри», і просто ті, хто продає вживані автозапчастини. На автомобілях все більше і більше слідів втручань грабіжників або ж вандалів, часто можна побачити авто зі знятими колесами, без руля та з розбитим склом.

За словами водія автобуса з Берегова, який представився Іштваном: «Стоянка там нелегальна, отож ніхто не слідкує». Водій перетинає кордон по п’ять разів на тиждень, тому бачить стоянку майже щодня.

Кількість тимчасово або назавжди покинутих «євроблях» неподалік від кордону з Україною щодня зростає. Сьогодні їх вже більше сотні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*