«Народний Фронт» вимагає відкрити кримінальну справу проти Медведчука

Farwater.net

На офіційному ресурсі «Народного фронту» з’явилося відкрите звернення членів партії. У тексті критикується названа «істеричною» заява Віктора Медведчука про «Народний фронт» та його лідера Арсенія Яценюка.

У зверненні Віктор Медведчук називається «ставлеником Кремля», які вважає, ніби він має право коментувати події та процеси в новій країні.

«Народний фронт» звернувся до голови держави Петра Порошенка, ГПУ та Служби безпеки України з вимогою притягнути політика до кримінальної відповідальності. Також члени «НФ» вимагають дати правову оцінку відносинам публічного характеру між Медведчуком і керівництвом країни-агресора (РФ), а також його висловлюванням у відношенні нашої країни, ЗСУ та нардепів ВР.

Також укладачі звернення зажадали забрати у опозиційного політика повноваження і статус, навіть в напівформальному контексті, парламентера від України в рамках «Мінського процесу» та за його межами.

Коментуючи висловлювання Віктора Медведчука на адресу низки депутатів «Народного фронту», автори звернення назвали їх патріотами та гідними громадянами, які захищали Україну під час Євромайдану та в збройному конфлікті, що не дає, цитата, «зраднику і колаборанту» права на їх оцінювання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*