Максим Березкін: в Україну повертається 1937 рік

ukranews.com

Син нардепа Станіслава Березкіна розкритикував відкриту проти нього кримінальну справу. Коментуючи ситуацію, що склалася, та характер обвинувачення, Максим Березкін заявив, що захищається не «Ощадбанк», розкраданнями в якому за твердженням слідства він займався, а реалізовується «схема» по реалізації майна, яке перебуває в заставі.

Березкін-молодший вважає, що вигодонабувачами стали «треті особи», а детективи НАБУ при цьому отримують доказ злочинного умислу з боку сина парламентаря. Роль Національного антикорупційного бюро, на думку Максима Березкіна, полягає в забезпеченні продажу майна компанії «Креатив» за зниженими цінами.

Екс-голова наглядової ради «Креативу» порівняв те, що відбувається, з 1930-ми роками Радянського Союзу. Він розповів, що детектив НАБУ, який проводив у нього вдома обшук, вголос висловлював жаль, що зараз не 1937-й рік. Максим Березкін висловив надію, що ця фраза залишилася на відеозйомці.

Також Березкін прокоментував завищені застави, які призначені судом для екс-співробітників «Креативу», потрапившими під слідство. Суми від 5 до 30 мільйонів гривень він назвав «астрономічними».

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*