Український депутат розкритикував вибори в Грузії

Narodna-pravda.ua

Позафракційний нардеп ВР Віктор Чумак вважає процес волевиявлення грузинських громадян на місцевих президентських виборах підконтрольним владі. Законодавець був представником міжнародної моніторингової групи, покликаної спостерігати за другим туром президентських перегонів в Грузії.

Критикуючи минулі в Грузії вибори, лідер громадського руху «Хвиля» заявив, що влаштоване грузинською владою масове списання боргів підштовхнуло прийти на виборчі дільниці.

Також Чумак звернув увагу на значну кількість осіб, які назвали себе «координаторами», і мали при собі списки громадян, які зобов’язані прийти на вибори. Ці люди зі списків, зазначив нардеп, жорстко контролювалися не тільки в плані явки, але й в плані кандидата, за якого їм було потрібно віддати свій голос.

За сумою фактів Віктор Чумак вважає процес волевиявлення в Грузії невільним. Побачене політик вважав порушенням громадянських прав на таємницю голосування.

Нагадаємо, що на виборах президента Грузії перемагає Саломе Зурабішвілі, що набрала трохи менше 60% в ході другого туру і значно обійшла свого опонента Грігола Вашадзе, який отримав трохи більше 40% голосів виборців.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*