Малий бізнес в Україні може потрапити під кримінальну відповідальність

sber-ipoteka.info

Багато підприємців в Україні стурбовані законопроектом «Про справедливий механізм нарахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Адже за проектом, керівників підприємств, які вчасно не заплатили або прострочили Єдиний соціальний внесок – чекає кримінальне покарання. А громадян, які приймають свою зарплату в конвертах і не платять з неї податки – чекає великий штраф.

Також вводити кримінальну відповідальність планують і за несплату військового збору.

Першорядна мета проекту, на думку підприємців – контроль бізнесу, а на другому плані – закрити “пенсійну діру” за всяку ціну.

«Цей законопроект завдає удару не тільки по ухильниках, але і тільки малому бізнесу, що починає. Якщо людина тільки відкрила свою справу, працює в мінус і без зарплати, але вже зобов’язаний оплачувати купу податків, в тому числі з декількох мінімалок, то це деморалізує. І люди, охочі відкрити бізнес, поїдуть закордон. Люди з великими труднощами заробляють гроші, особливо складно це зробити в глибинці. Чиновники не усвідомлюють цього”, – висловився генеральний директор Центру підтримки та розвитку бізнесу в Києві Олександра Томашевська.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*