Аваков: у період воєнного стану МВС нестиме глибоку відповідальність

Blin.mk.ua

Голова МВС Аваков виступив із заявою, що через введення воєнного стану в державі, на правоохоронців лягла відповідальність не допустити ніяких провокація. Водночас, він підкреслив, що на законослухняне населення це ніяк не вплине.

Аваков наголосив, що впровадження нового режиму поклало на правоохоронні структури дуже масштабні повноваження, які передбачають чітку роботу правоохоронців. Разом з цим, неможна допускати будь-яких провокацій на українських територіях, при цьому, неважливо чи мова йде про області у яких діє воєнний стан чи про іншу частину держави.

Голова відомства підкреслив, що звичайні громадяни не повинні переживати з цього приводу, чого неможна сказати про злочинців та ворогів держави. Аваков наголосив, що правоохоронці повинні довести це своїми діями на місцях.

Водночас, Аваков підкреслив, що в період воєнного стану склад працівників відомства залишився таким як й був. У зв’язку з цим, голова міністерства наполягає на тому, щоб усі працівники відомства сконцентрували свої сили та працювали, дотримуючись усіх положень закону нашої держави.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*