У столиці «Ощадбанк» розрахувався фальшивими доларами

Belnovosti.by

У Києві при розрахунку в одному з відділень «Ощадбанку» касиром були видані на руки клієнту дві підроблені доларові купюри номіналом 20 і 10. Про це на своїй Facebook-сторінці повідомила Людмила Обертинська, журналіст.

Клієнтка виявила підробку, коли отримувала кошти свого депозиту у валюті. Коли викликали співробітника каси, довго вирішувалося, чи гідний інцидент телефонного дзвінка їй чи ні. Клієнтка була звинувачена іншими співробітниками відділення «Ощадбанку» в неналежній увазі до отримуваних грошей. Касир, на їхню думку, не несе відповідальності через відсутність спеціального апарату з перевірки банкнот та відсутність належної кваліфікації.

Тільки після довгих сперечань клієнтці були видані гривні замість підроблених доларових купюр, розповідає Обертинська у своєму записі.

Нагадаємо, що напередодні в Києві уродженцю Японії в одному з пунктів обміну валют були видані фальшиві доларові банкноти. Іноземний гість столиці звернувся до Нацполіції, однак там заявили потерпілому, що довести умисел на шахрайство з боку зловмисника є практично неможливою справою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*