У Херсонській області обмежили перетин кордону з Кримом

News.bigmir.net

Голова Херсонської області Андрій Гордєєв інформує про те, що у зв’язку з переходом регіону на воєнний стан буде посилено контроль над безпекою на кордонах з Автономною Республікою Крим. Він зазначив, що в першу чергу введення нового режиму відіб’ється на посиленні безпеки кордону, а також контрольно-пропускних пунктів.

Поряд з цим, буде встановлено особливий режим, як в’їзду так й виїзду, а також передбачається обмежити можливість вільного пересування іноземців, а також людей, які не мають громадянства. Військові формування та ще низка силових структур, а також виконавча та місцева влада стануть працювати в режимі підвищеної готовності. Крім того, плануються десятиденні навчання з Херсонською бригадою територіальної оборони.

Голова області також підкреслив, що впровадження нового режиму передбачає посилення охорони основних економічних об’єктів, а також тих, які забезпечують життєдіяльність громадян. Водночас, дані об’єкти переведуть на новий режим функціонування. Він також зазначив, що поки не має наміру вводити комендантську годину, проте з’являться обмеження на реалізацію алкоголю. В основному, це торкнеться тих торгових точок, що розташовані поблизу підрозділів збройних сил та територіальної оборони.

Гордєєв додав, що вводиться заборона на носіння військової форми тими людьми, які не причетні до ВСУ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*