Столичний суд випустив вбивцю кореспондента Розвадовського

2000.ua

Одна із засновниць відьма-бару «Лиса гора» Олеся Остафієва у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує про те, що один зі столичних судів відповідно до «закону Савченко» прийняв рішення випустити з-під варти Ярослава Полушкіна, який є вбивцею вітчизняного фотожурналіста Віталія Розвадовського.

Вона підкреслила, що тридцятирічний журналіст був убитий ще сім років тому, а зараз, людина, яка його вбила, вийшла на свободу відповідно до рішення столичного Апеляційного суду. Також вона додала, що зловмиснику незабаром виповниться двадцять п’ять, таким чином, у нього попереду все життя. Остафієва закликає всіх небайдужих поділитися ідеями про те, як подолати несправедливість та зазначає, що сім’я загиблого буде вдячна за будь-які конструктивні пропозиції.

Необхідно нагадати, що журналіст був убитий в листопаді 2011 року в столиці внаслідок нанесення зловмисником дев’ятнадцяти ножових ударів. Вбивцю Розвадовського затримали вже наступного дня. Зазначалося, що в день вбивства злочинець заманив журналіста на одинадцятий поверх однієї з багатоповерхівок. Планувалося, що до вбивства будуть залучені ще кілька осіб, які б в наслідок забезпечили алібі Полушкіну. Однак, журналіст спробував втекти, але вже на другому поверсі будівлі йому завдали ножові удари в обличчя та шию.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*