Росіянам різко обмежили в’їзд на Україну

Mkala.org

Українська влада вирішила ввести вікові та гендерні обмеження для росіян, що бажають відвідати нашу країну. У Прикордонній службі повідомили, що з 30 листопада в’їзд на територію України обмежено для осіб чоловічої статі від шістнадцяти до шістдесяти років з російським громадянством.

Відповідну заяву зробив керівник прикордонного відомства на нараді з головою держави Петром Порошенком.

Уточнюється, що ця заборона діє в період введеного на території десяти українських регіонів воєнного стану, оголошеного раніше у зв’язку з «Азовським інцидентом».

Нагадаємо, що раніше президент України вже анонсував певні обмеження на в’їзд для громадян РФ.

Постанова Держприкордонслужби «перекриває» таке ж рішення Києва, прийняте у квітні 2014 року і не скасоване досі. У зв’язку з подіями в Криму та на Донбасі були введені обмеження на в’їзд в Україну російських громадян обох статей у віці від 16 до 60 років. Винятки були зроблені для осіб, які мають в Україні родичів або запрошення. По росіянах – чоловіках рішення приймалося безпосередньо в пунктах перетину кордону.

Про те, який період тривалості мало попередню постанову обмежень на в’їзд росіян в Україні, і як нове рішення співвідноситься з міжнародним законодавством в розділі, який роз’яснює свободу пересувань, не повідомляється.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*