Хулігани напали на будинок віце-канцлера Німеччини

rubryka.com

У ніч на 30 будинки в ФРН група осіб здійснила напад на будинок Олафа Шольца, який обіймає в федеральному уряді посади керівника Мінфіну та віце-канцлера.

Інцидент стався в одному з районів Гамбурга. Як пізніше розповіли місцеві правоохоронці, вандали в кількості чотирнадцяти осіб біля ганки будинку Шольца підпалили покришки, після чого кинули об стіни особняка банки з червоною фарбою. Нападники втекли до приїзду поліційних екіпажів.

Господар будинку був відсутній під час події, оскільки в цей момент він прямував до Аргентини. Нагадаємо, що німецький урядовий рейс до Південної Америки був зірваний через неполадки в літаку, і лайнер повернувся в кельнський аеропорт.

Аргентина приймає представників Німеччини та інших країн в рамках саміту G20. До групи «Великої двадцятки» входять два десятки держав з найбільшими у світі національними економіками. «Група двадцяти» існує з 1999 року, з 2008 році саміти проходять за участю лідерів держав.

Олаф Шольц, тимчасовий голова керівної партії СДПН, займає крісло керівника Мінфіну та федерального віце-канцлера з березня 2018 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*