Польща розмістить у себе ракетно-артилерійські комплекси США

Tvp.info

У Держдепі Сполучених Штатів була схвалена можливість продажу Польщі ракетно-артилерійських комплексів HIMARS. Всього планується продати двадцять систем, сума операції складе 665 мільйонів доларів США.

Про дозвіл Держдепу на військові постачання польським партнерам по Північноатлантичному Альянсу повідомили в американському Міноборони. Разом з HIMARS буде продано та необхідне обладнання. Постачанням цих комплексів для Варшави займеться Lockheed Martin.

Нагадаємо, що раніше чинний президент Сполучених Штатів зробив заяву, що його країна розглядає польську пропозиція про дислокацію американських військовослужбовців на території держави-сусіда України. Передбачається, що розміщення буде здійснюватися на постійній основі. Фінансуванням американської бази займеться польський уряд.

У вересні поточного року глава польського оборонного відомства Маріуш Блащак заявив про плани своєї держави розмістити на східних рубежах нову дивізію. Дислокуватися 15 тисяч військовослужбовців будуть в місті Седльце Мазовецького воєводства.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*