Затримано групу правопорушників, які напали на Гриценка

Newsone.ua

Керівник Міністерства внутрішніх справ Арсен Аваков на своєму офіційному акаунті в соціальній мережі Facebook заявив, що правоохоронними органами було затримано групу правопорушників, які вчинили напад на екс-міністра оборони та кандидата в президенти Анатолія Гриценка.

Було проведено затримання п’ятьох ідентифікованих нападників, ще дванадцять осіб очікують винесення по нім процесуального рішення.

Аваков підкреслив, що МВС буде жорстко припиняти практику, яка намагається нав’язати українському суспільству якимись силами, незалежно від опозиційності тих чи інших політиків.

Він уточнив, що мова йде про спроби зриву кандидатських виступів в рамках передвиборної кампанії, здійснення нападів або організацію провокацій, а також дискредитацію неправдивою інформацією.

Кожен з політиків може розраховувати на дотримання своїх прав і захист свобод, підкреслив Аваков у своїй Facebook-записи.

Нагадаємо, що днем 28 листопада група правопорушників в кількості тридцяти осіб здійснила напад на кандидата в президенти Анатолія Гриценка і його соратників, в ході візиту політика в Одесу. Гриценко повинен був взяти участь в радіоефірі, однак вхід в офісну будівлю, де на нього чекали, перегородили «молоді люди спортивної статури». Під час спалахнулої бійки постраждали люди з групи підтримки колишнього міністра оборони.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*