Нардеп жахнувся того, що відбувається на Херсонщині

Favoritekherson.co

Борислав Береза, який очолює тимчасову слідчу комісію парламентаріїв по справі загибелі Катерини Гандзюк, здійснив поїздку до Херсонської області та вкрай негативно оцінив те, що відбувається в регіоні, на своїй сторінці в Facebook.

За словами законодавця, Тимчасова слідча комісія в ході роботи на місці отримала відомості про глобальну корупцію, альянс місцевої влади та криміналітету в справі незаконної вирубки лісових масивів, оборот наркотрафіку тощо. Також Береза заявив у своєму записі, що на Херсонщині здійснюється співпраця з представниками анексованого Кримського півострова.

Те, що відбувається в Херсонській області законодавець, посилаючись на президентського представника в АР Крим (легітимного органу кримської влади), назвав ситуацією, в якій спостерігаються всі ознаки втрати державності.

Береза наголосив, що створювати ТСК необхідно було хоча б заради ознайомлення з інформацією від свідків того, що відбувається в регіоні.

Нагадаємо, що в кінці липня поточного року на херсонську активістку та чиновницю Катерину Гандзюк було скоєно напад із застосуванням сірчаної кислоти. Від отриманих травм потерпіла померла в лікарні на початку листопада. Її смерть викликала різкий суспільний резонанс та створення депутатами ВР Тимчасової слідчої комісії по інциденту.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*