У Верховній Раді прокоментували обшуки в столичній Лаврі

Khersonline.net

Голова «Опоблоку» нардеп і бізнесмен Вадим Новинський прокоментував обшуки, що проводяться Службою безпеки України на території Києво-Печерської Лаври в українській столиці.

Новинський заявив, що справа, в рамках якого відбуваються обшуки, є сфабрикованою та порожньою, і настоятель Лаври, по якому відкрито кримінальне провадження, є не єдиним, хто зазнав переслідувань.

Створення помісної (єдиної) православної Церкви Новинський назвав зрадою, з метою якої правоохоронні органи нібито чинять безпрецедентний тиск на духовенство УПЦ МП. Парламентарій висловив упевненість, що заведені проти священнослужителів справи «розваляться» ще на стадії досудового розслідування, як і багато інших.

Також законодавець нагадав про опис цінностей Лаври, де в списки співробітників Мінкульту потрапили навіть такі реліквії, як святі мощі.

Нагадаємо, що обшуки в резиденції настоятеля Лаври та в деяких спорудах історичного комплексу проводяться в зв’язку з фразою Митрополита Павла про предстоятеля УПЦ КП Філарета. Висловлення стало приводом для кримінального провадження за статтею про порушення рівноправності громадян за національною, релізіозному або расовою ознаками.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*