Рева: у гастарбайтерів подвійна перевага над тими, хто працює в Україні

krugozor.site

Міністр соцполітики України Андрій Рева планує ввести обов’язкові декларації для людей, які працюють за кордоном. Таке рішення було прийнято після того, як у міністерстві підрахували, що за цей рік з-за кордону українці відправили додому 6,5 мільярдів доларів. Однак ніяких податків і соціальних внесків вони не заплатили в Україні.

“Я кажу про те, що необхідно вказувати всі доходи, щоб ми могли вірно розрахувати розмір субсидій. Інакше виходить, що у гастарбайтерів подвійна перевага над тими, хто працює в Україні», – сказав міністр.

На думку Реви, українці, які декларують свої доходи, не можуть претендувати на субсидії, а ті, які отримують гроші від родичів, що працюють «за бугром», не поспішають вказувати в декларації про перерахованих ним грошей, тим самим претендуючи на субсидії. Вводячи в оману державу, вони отримують подвійну вигоду «і за їх хороше життя платимо ми з вами – ті, хто чесно оплачує податки».

Тепер міністр активно працює над розробкою програми, згідно з якою кошти, що надходять з-за кордону в Україну приватним особам, будуть оподатковуватись.

Люди, які їдуть в інші країни в пошуках кращого життя, за можливістю заробити дітям на навчання або батькам на лікування, будуть зобов’язані заплатити податок у країні перебування, а потім ще раз заплатити в Україні. Так би мовити, щоб життя малиною не здавалося…

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*