В Україну йдуть нові грошові транші

Sbankami.com

Рішенням Єврокомісії Україна стає одержувачем допомоги макрофінансового характеру. Про це повідомив голова держави Петро Порошенко.

Виділено перший з двох траншів у розмірі півмільярда євро. Президент назвав це важливим сигналом підтримки Брюсселем нашої країни в умовах агресії з боку Кремля.

Раніше, коментуючи оголошення владою воєнного стану в Україні, представники Європейського Союзу запевнили Київ, що це не вплине на надання макрофінансової допомоги. Нагадаємо, що на території десяти українських регіонів введено військовий стан після «Азовського інциденту» за участю прикордонників РФ та плавзасобів ВМСУ, захоплених разом з екіпажами та утримуваних російською стороною й досі.

Другий транш також становитиме 500 мільйонів євро, і очікується навесні наступного року, після виконання умов, поставлених Києву, в сфері деяких секторів державної політики. Макрофінансова допомога виділяється Європейським Союзом в рамках меморандуму, підписаного двома сторонами у вересні та ратифікованої президентським підписом в середині поточного місяця.

Порошенко підкреслив зусилля Жана-Клода Юнкера, головуючого в Європейській комісії, а також віце-президента ЄК Валдіса Домбровскіса.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*