“Мертві душі” українського парламенту

gottstat.com

В рамках проекту «Дослівно» був проведений аналіз діяльності українських парламентаріїв та їх вкладу в прийняття рішень на сесіях Верховної Ради за останні чотири роки. Дослідження проводив Комітет виборців України.

За заявою КВУ, серед нардепів присутні так звані «мертві душі» в кількості декількох десятків людей. Ці законодавці систематично ігнорують голосування у Верховній Раді, незважаючи на положення відповідного закону віддавати свої голоси «за», «проти», або «утримуючись» при розгляді проектів законів і постанов.

Керівник Комітету виборців України Олексій Кошель зазначив, що деякі парламентарії виправдовують свою бездіяльність перебуванням в опозиційних лавах. Однак, зазначив Кошель, в такому випадку вони повинні голосувати «проти», що є можливим для всіх законодавців.

Лише двісті сімнадцять парламентаріїв брали участь хоча б в половині голосувань, дотримуючись відносної систематичності. Кілька десятків народних депутатів не голосували майже жодного разу. Двадцять один депутат голосував лише в п’яти випадках на сто. Антирейтинг очолив Сергій Клюєв, за ним йдуть Вадим Рабинович і Юхим Звягільський.

Найбільш результативним нардепом названо представника БПП Іван Спориш, який голосував у 99% за весь скликання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*