Українські моряки, які перебувають у полоні, утримуються СІЗО в Москві

Svoboda.org

Інформвидання «Інтерфакс», посилаючись на заступника представника московської Громадської спостережної комісії Єву Меркачеву, інформує, що більша частина моряків з України, яких затримали в Криму, після виникнення конфліктної ситуації в районі Керченської протоки, перебувають під арештом у СІЗО «Лефортово», розташованому в Москві. Водночас, вона зазначила, що ще один член комісії Когершин Сагієва підтвердила, що українські моряки на даний момент перебувають у вказаному слідчому ізоляторі. Також вона підкреслила, що вони розселені по різних камерах, при цьому, камера може бути як дво -, так й тримісною. Така необхідність пов’язана з карантином, однак медичний огляд планується провести вже найближчим часом, в рамках якого, затримані поспілкуються з психологом.

Меркачева також підкреслила, що в слідчому ізоляторі перебуває тільки двадцять один моряк, в той час як місцезнаходження ще трьох – залишається невідомим. Однак, ті, хто перебуває в СІЗО цілком здорові.

Нагадаємо, що раніше Держприкордонслужбою Російської Федерації були затримані український буксир та катери, які прямували до Маріуполя з Одеси. Зазначимо, що прикордонникам довелося застосувати зброю, після чого, затримані судна були переправлені в Керч. Співробітники ФСБ відкрили кримінальне провадження за фактом нелегального перетину держкордону групою осіб. На суднах було двадцять чотири громадянина України, яких, згідно з рішенням суду, заарештували до двадцять п’ятого січня наступного року.

Також необхідно зазначити, що юристи затриманих моряків звернулися до Верховного суду Криму з апеляцією щодо рішення Сімферопольського суду про арешт моряків. На даний момент, дата слухання ще не визначена.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*