Продана можуть випустити під заставу в 90 мільйонів гривень

Lagaceta.com.ar

У своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» представники САП інформують, що колишній керівник ДФС Мирослав Продан був допитаний співробітниками НАБУ. Однак він прийняв рішення відмовитися від надання свідчень, внаслідок чого, в прокуратурі наполягають на його арешті, який можна замінити заставою.

Наголошується, що раніше екс-керівник фіскальної служби прилюдно обіцяв дати показання з приводу підозри, однак, як тільки він повернувся в державу, він, посилаючись на одну зі статей Конституції, прийняв рішення не давати свідчення. Водночас ні він, ні його юристи не змогли надати документацію, яка б пояснювала причину його відсутності в державі, а також неявку в прокуратуру.

Разом з тим, в САП зазначили, що Продана вже неодноразово викликали для допиту в прокуратуру. Зазначимо, що приводом для цього стала підозра в тому, що колишній голова ДФС збагачувався всупереч закону. У повідомленні також підкреслюють, що сьогодні прокуратура звернулася в один зі столичних судів з проханням обрати запобіжний захід Продану у вигляді арешту, але з можливістю заміни його на заставу, сума якої сягає майже дев’яноста мільйонів гривень.

Нагадаємо, що ще в середині поточного місяця прокурор антикорупційної прокуратури підписав оголошення підозри Продану в незаконному збагаченні. Водночас, інші прокурори структури вже неодноразово викликали Продана для проведення слідства. Сам же підозрюваний зазначав, що повідомлення про виклик він отримав за допомогою месенджера лише сьомого листопада, однак територію України він покинув п’ятого числа поточного місяця. У самій прокуратурі наполягають, що повідомлення надіслали другого числа.

Також відзначимо, що столичний суд призначив засідання за клопотанням САП про обрання запобіжного заходу Продану на третє грудня.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*