Польща: необхідно ввести додаткові санкції проти Кремля

Polskieradio.pl

Яцек Чапутовіч, який очолює польську Міністерство закордонних справ, висловив підтримку запровадженню додаткових заходів санкцій у відношенні російської влади після зіткнення російських прикордонників з кораблями ВМСУ та їх захопленням. Про це міністр розповів напередодні візиту в Україну, де однією з тем розмов з українськими колегами буде «Азовський інцидент».

Глава МЗС Польщі підкреслив, що в цьому інциденті його країна однозначно захищає інтереси Києва, які збігаються з польськими. На думку Чапутовіча, Україна має підстави вимагати на форумах ЄС, Організації Об’єднаних Націй та Північноатлантичного Альянсу більш рішучої реакції у зв’язку з агресією Москви.

Візит Чапутовіча триватиме до 1 грудня. Міністр проведе зустріч з представниками української влади, та вручить нагороду «Pro Dignitate Humana», яка буде чекати політв’язня Олега Сенцова. Планується також покладання квітів до меморіалу жертвам НКВС та пам’ятника жертвам українського Голодомору. Також Чапутовіч в ході дводенного візиту візьме участь в партнерському польсько-українському форумі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*