Високопоставлені батько і син «забули» один про одного при декларуванні

Ua.news

Павло Луцюк, який входить до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, не вказав у своїй декларації фінансових надходжень існування сина, заступника прокурора Рівненщини, який вчинив у відношенні батька аналогічно.

Суперечливі дані батько та син надали під час декларування минулого року, опублікованому на Єдиному держреєстрі осіб, які перебувають на держслужбі або в місцевому самоврядуванні.

Водночас дружина Павла Луцюка-старшого (відзначимо, що його син має ті ж ім’я та прізвище), вказала обох як спільно проживають і ведуть господарство з нею осіб.

Член ВККС вказав, що спільно проживає зі своєю дружиною Тетяною Фокіної в Київській області, має квартиру в Грузії, дві іномарки і заробітну плату з основного місця служби, та відсотки з банківських вкладів.

Павло Луцюк-молодший вказав регіоном проживання Рівненщину, де також прописана його дружина і діти. Особою, яка проживає спільно з ними та веде господарство, вказана та ж Тетяна Фокіна, проте батько відсутній. Попри тому, що Фокіна вказала зарплату чиновника в декларації, її син вказав лише її пенсійні виплати. Відзначимо, що дружина члена ВККС має заощадження в російському «Сбербанку» в розмірі 250 тисяч рублів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*