Опозиція: Порошенко простіше оголосити воєнний стан, ніж шукати розв’язання існуючих проблем в державі

Politobzor.net

В «Опозиційній платформі – За Життя» інформують, що рішення скасувати вибори у місцеве самоврядування є лише репетицією перед скасуванням загальнонаціональних виборів, що тягне за собою встановлення диктатури на чолі з Порошенком. Зокрема, зазначається, що воєнний стан було введено там, де планувалося проводити вибори у місцеве самоврядування, проте чинний режим намагається в даних регіонах застосувати ті технології, які надалі планують використовувати для скасування виборів по всій країні. Оскільки чинний режим не зможе закріпити за собою владу демократичними методами, то скасування виборів – останній шанс затриматися при владі.

Водночас, в заяві підкреслюється, що чинна влада цинічно обманює населення, переконуючи громадян у тому, що всі їхні права та свободи зберігатимуться. Воєнний стан було введено всього кілька днів тому, проте вже зафіксовані випадки, коли чиновники та правоохоронці вдаються до самоуправства. Таким чином, на думку опозиціонерів, чинна влада знову обманює своє населення та своїх партнерів.

У платформі також зазначили, що Порошенко готовий піти на багато що, щоб зберегти владу, аж до реальної війни. Чинній держадміністрації простіше оголосити воєнний стан, ніж шукати розв’язання наявних проблем в державі. Крім цього, опозиціонери заявили про намір опротестувати рішення Центрвиборчкому.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*