Губернатор Херсонщини вимагає відкрити провадження проти Берези

Khersondaily.com

Інформагентство «Укрінформ» повідомляє, що керівник Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв тридцятого листопада виступив зі зверненням до служби безпеки та зазначив, що він вимагає відкрити кримінальне провадження за ті звинувачення, які озвучив позафракційний депутат ВРУ Борислав Береза. Він підкреслив, що Береза є народним депутатом, який повинен бути свідомим, мати відповідну кваліфікацію тощо.

Губернатор підкреслив, що нардеп повинен чітко сформулювати хто, коли й де міг діяти в Херсонській області проти безпеки держави. Варто також зазначити, що точку зору Гордєєва щодо даного висловлювання розділяє ще кілька місцевих депутатів. Один з них – Сергій Хлань підкреслив, що, враховуючи воєнний стан, подібні висловлювання повинні розцінюватися не інакше, як підривна діяльність у зазначеному регіоні.

Разом з тим, представник шведського бізнесу, Карл Стурен, який вже протягом тривалого часу працює у Херсонській області підкреслив, що депутат ВРУ дійсно у своїй статті в соціальних мережах ставить свої особисті амбіції над державною безпекою.

Нагадаємо, що Борислав Береза в цю п’ятницю у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив, що жахнувся ситуацією на Херсонщині. Він приїхав туди, аби розібратися у вбивстві Катерини Гандзюк, але виявив ще низку цікавих фактів. Він підкреслив, що та інформація, яку отримала тимчасова слідча комісія дійсно жахлива. Мова йде про контрабанду до сепаратистів, про наркотрафік, а також про масштабну корупцію. Крім цього, комісії стало відомо про причетність влади до протизаконної вирубки лісу, а також про співпрацю із владою на окупованому Кримському півострові.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*