Супрун: всім необхідно зробити вакцинацію проти правця

digibuc.ro

В. о. голови МОЗ Уляна Супрун у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» звернулася з закликом не пропускати вакцинації проти правця та ще низки інших захворювань, викликаних інфекціями. Причиною тому став інцидент правця в столиці. Супрун підкреслює, що, на жаль, значна частина громадян досі живуть в переконанні, що від вакцинації слабшає імунна система дітей, тому їм краще перехворіти на якесь захворювання, щоб виробити так званий «природний імунітет».

При цьому, такі відомості є досить поширеними та можуть створювати небезпеку для життя людини, особливо, якщо мова йде про дітей. Як приклад, Супрун наводить недавній інцидент, в результаті якого маленький хлопчик лежить в одній з київських лікарень в штучній комі. Вона зазначила, що причиною даного положення став правець, який є серйозним інфекційним захворювання.

Голова відомства зазначила, що подібної ситуації можна було б й уникнути, якби дитина мала необхідні щеплення, проте його мама прийняла рішення не прищеплювати сина. На даний момент все ще є ймовірність, що дитина може померти, оскільки захворювання може спровокувати параліч серцевих м’язів.

У зв’язку з цим, керівник міністерства підкреслила, що в сучасному світі не можна допускати подібних інцидентів, адже завжди є можливість поспілкуватися з лікарем, а не дивитися різну інформацію в інтернеті. Крім цього, зараз необхідні щеплення можна зробити абсолютно безкоштовно, в медичних установах є потрібна вакцина та її не треба купувати за свої гроші.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*