Політтехнолог підтвердив продаж Ocean Plaza

Kandevelopment.com

Політичний технолог Дмитро Раїмов у прямому ефірі одного з політичних ток-шоу на телевізійному каналі «NEWSONE» виступив із заявою, що на етапі продажу торгово-розважальний центр «Ocean Plaza» був заблокований активістами. Раімов підтвердив, що центр дійсно продають, а значить, у нього зміниться власник, при цьому, політтехнолог наполягає, що їм буде не російський бізнесмен, а покупець з України. Поряд з цим, він зазначив, що немає жодного факту, який би підтверджував, що кошти, отримані від орендарів, залишають територію нашої держави.

Водночас, Раїмов заявив, що є факти, які підтверджують, що оренда, заробітна плата, а також військовий податок з неї, сплачуються на українській території. Крім цього, політичний технолог підкреслює, що в зазначеному центрі в основному працюють жінки, які змушені терпіти хамство. Таким чином, Раїмов не розуміє, для чого це робиться, коли ТРЦ продають. Він цікавиться, чому активісти не контролюють продаж центру та не стежать за тим, щоб кожна гривня від продажу надходила до бюджету нашої країни.

Поряд з цим, Раїмов впевнений, що націоналізація підприємств призведе до того, що іноземна валюта не буде надходити на нашу територію, що призведе до краху економіки України.

Зазначимо, що водночас, нардеп та опозиціонер Нестор Шуфрич також дав свої коментарі щодо ситуації з центром. Він підкреслив, що в державі повинен активно функціонувати Закон, а всі рішення щодо активів, закриття та обмежень повинні бути прийняті судовими та іншими державними інстанціями. Всі інші дії будуть провокувати конфлікти в суспільстві, які можуть обернутися й загибеллю населення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*