За роботу операційних систем від «Microsoft» більше не відповідає жодна людина

фото: tehnot.com

Головна проблема операційної системи «Windows 10» в політиці компанії, яка самостійно вирішує за користувачів, коли і які їх комп’ютер завантажить чергове  оновлення.

15 червня 2018 року, американська корпорація відкрито заявила про запуск нової технології, яка здатна зламати всі комп’ютери на десятій «Вінді». Це штучний інтелект «Microsoft». Тепер за поширення оновлень відповідають не живі люди, а машина із штучним інтелектом.

З сьогоднішнього дня ШІ став самостійним. Фахівці лише зрідка спостерігають за його роботою, щоб він правильно виконував свою задачу. «Розумний» алгоритм компанії «Microsoft» збирає різні дані про пристрої користувачів, тобто про комп’ютери та планшетах, після чого аналізує статистику і пророкує, на яких гаджетах потрібно оновлення.

Людський фактор завжди може зробити свою справу, проте використання ШІ для поширення оновлень для «Windows 10» може привести до того, що всі комп’ютери на десятій «Вінді», а таких в світі більше 300 млн, в одну мить вийдуть з ладу.

Станеться це в разі, якщо штучний інтелект спрацює неправильно. Чи виправданий такий ризик? Раніше стало відомо, що оновлення для «Windows 10» стали платними.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*