Росія відмовляє українцям у в’їзді на свою територію

Bykvu.com

За даними спікера Держприкордонслужби Андрія Демченка, на російських пунктах перетину кордону (з Україною) відмовлено у в’їзді більш ніж ста десяти українським громадянам. Такі цифри фігурують за минулий триденний період.

Тільки за вчорашній день російські прикордонники не пустили на територію РФ сорок українців. Як пояснив спікер Державної прикордонної служби, Росія застосовує заборони на в’їзд для українських громадян без будь-яких пояснень. Демченко нагадав, що Москва обіцяла не застосовувати симетричних заходів після рішення української сторони в особливому режимі перевіряти громадян РФ чоловічої статі з шістнадцяти до шістдесяти років, які бажають відвідати Україну.

Співробітники Держприкордонслужби України в різних пунктах пропусках на кордоні з РФ, з моменту оголошення в десяти українських регіонах воєнного стану, не пропустила дев’яносто дев’ять громадян Російської Федерації. З них за минулу добу отримали відмову у в’їзді сімдесят п’ять росіян. Частіше за все не пропущені на українську територію особи не змогли підтвердити мету відвідування нашої країни, у них були відсутні відповідні для перетину кордону документи, або ж вони перевищили відведений законом період перебування в нашій країні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*