У Італії прокоментували ситуацію з закриттям портів для біженців

фото: hvylya.net

Міністр внутрішніх справ Італії Маттео Сальвіні прокоментував заборону на вхід до портів країни кораблям, на борту яких перебувають біженці.

Він повідомив, що судно з біженцями «Aquarius», яке раніше було не допущене до італійського порту, вже прямує до Іспанії, але два інших корабля, які належать нідерландським неурядовим організаціям, вже відчалили від Лівії. Вони, як пояснює Сальвіні, будуть чекати на тих, від якого відмовляться «контрабандисти людей». Урядовець дав зрозуміти, що його країна й далі не прийматиме мігрантів у портах. Перевезення біженців на цих кораблях голова італійського МВС назвав «бізнесом підпільної міграції», та підкреслив, що Італія не хоче буде «ланкою» у цьому бізнесі.

«Їм доведеться шукати інші порти» — додав Сальвіні, маючи на увазі два прямуючих до Південної Європи корабля с мігрантами.

Нагадаємо, що «Aquarius», на борту якого перебували 629 біженців, після відмови Італії та Мальти прийняти судно у своїх портах вимушений був відправитися до Валенсії: місцевий порт чекає на біженців за розпорядженням іспанського прем’єра Педро Санчеса.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*