Мемуари колишньої першої Леді США стали бестселером

Progresstribune.com

У Сполучених Штатах та Канаді літературний твір Мішель Обами, жінки попереднього американського президента, продався у кількості понад два мільйони видань.

Такий успіх автобіографія Мішель Обами здобула за дводенний період з дня надходження в продаж на території цих двох північноамериканських держав.

За поточний рік книга «Становлення» у твердій палітурці стала найбільш продаваною, та була переведена на тридцять одна мову. Мемуари колишньої першої леді з’явилися на полицях книгарень не тільки в США та Канаді, а також у ФРН, Сполученому Королівстві, Австралії, Франції та багатьох інших країнах.

«Становлення» розповідає про життя Мішель Обами від першої особи, та містить розповідь про президентський період її чоловіка, про взаємини з ним, а також дає особисту оцінку нинішнього мешканця Овального кабінету Дональда Трампа.

Мемуари вже встигла високо оцінити відома американська ведуча, громадський діяч та актриса Опра Вінфрі. За її словами, якість написання така висока, що вона буквально відчуває емоції автора.

Барак Хусейн Обама займав президентське крісло протягом двох каденцій, з січня 2009 року по січень 2017 року. До отримання ним вищої посади Сполучених Штатів Обама був сенатором від штату Іллінойс. Одружений на Мішель Обамі з 1992 року, у них двоє дочок.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*