Зламання експреса в Києві на другий день після запуску привела до запізнень на авіарейси

Unian.net

Швидкісний експрес «Київ – Бориспіль» на другий день після запуску припинив роботу після зламу.

Про це повідомили журналісти та самі пасажири, викладаючи відеозаписи з поїзда, який не міг завестися протягом тривалого часу. Причиною ламання, за словами персоналу, що обслуговує транспортного засобу, стала проблема з двигуном.

З перону залізничного вокзалу української столиці поїзд вирушив о 11 годині 01 хвилину, зобов’язуючись прийти за графіком в аеропорт «Бориспіль» через тридцять сім хвилин. Однак через ламання швидкісний експрес дістався до пункту призначення приблизно о першій годині дня, добираючись в аеропорт за допомогою буксира іншого потягу.

Слід зазначити, що під час незапланованої зупинки в дорозі не працювали вбиральні, вимкнулося опалення в вагонах. Пасажири, які побоювалися запізнитися на рейс та довірилися швидкісному експресу, змушені були покинути потяг та добиратися до «Борисполя» пішки.

Розгніваний громадянин Австрії, який купив квитки на сьогоднішній рейс додому у Відень, поставив запитання, хто компенсує йому збитки, завдані запізненням до відльоту лайнера. Своє повідомлення він відправив за п’ятдесят п’ять хвилин до зльоту свого літака, констатувавши свою відсутність на рейсі. Австрієць зауважив, що відповідальні особи повинні були організувати трансфер для пасажирів літаків, проте цим ніхто не зайнявся.

Нагадаємо, що днем раніше запуск швидкісного експреса від столичного залізничного вокзалу в «Бориспіль» анонсували президент, голова Кабінету міністрів та керівник Мінінфраструктури, які взяли безпосередню участь у відкритті нового рейсу.

Сьогодні вранці глава «Укрзалізниці» порадив пасажирам аеропорту вирушати в «Бориспіль» новим експресом, щоб уникнути запізнень через затори.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*