МЗС Польщі: нам складно прогнозувати відтік українських мігрантів

Vybor.news

Голова польського зовнішньополітичного відомства Яцек Чапутович у своєму інтерв’ю зазначив, що на сьогодні на польську економіку працюють понад двох мільйонів трудових мігрантів з української території.

При цьому, українські «заробітчани» працюють у ключових галузях польської економіки, які містять як будівельну сферу, так й сферу сільського господарства, а також ринок послуг. Водночас, він зазначив, що близько сорока тисяч українських трудових мігрантів є представниками студентства.

Поряд з цим, голова польського МЗС підкреслює, що йому складно бажати якісь прогнози щодо відтоку мігрантів з Польщі в Німеччину. При цьому, польська влада досить добре ставитися до мігрантів з сусідньої держави. Так, тільки в минулому році мільйон двісті тисяч українців змогли отримати візи, велика частина яких надавала право на офіційне працевлаштування. У цьому ж році, чисельність виданих українським громадянам віз майже не змінилася.

Міністр підкреслює, що особливу увагу польська влада приділяє українським студентам, оскільки вони являють собою величезний капітал, вони вивчають польську мову та інкорпоруються в польську культуру.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*