В Україну не пускають жінок – громадянок Росії

Volyn.com.ua

Починаючи з 30 листопада, прикордонники Бориспільського аеропорту перестали пускати в Україну, всіх громадян Росії, як чоловічої так і жіночої статі. Про це повідомило журналістське видання «Інтерфакс».

Очевидці повідомляють, що митники просять у жінок (громадянок Росії) пред’явити, засвідчений українським нотаріусом, звіти з українських банків з доказом того, є у них «достатня сума» для перебування в Україні.

Відомо, що після прибуття громадян Росії митники запрошують їх до кімнати для «розмови». Після бесіди, багатьом відмовляють у в’їзді на територію України з формальних приводів, наприклад “неясна мета візиту”. Експерти пов’язують це з тим, що в частині регіонів України оголошено воєнний стан.

Раніше йшлося про те, що уряд заборонив в’їзд в Україну всім громадянам Росії чоловічої статі від 16 до 60 років. Тепер, схоже, ця заборона поширилася і на жінок.

Родіон Попков, засновник відомого у вузьких колах проекту Proability.me розповів про те, що в понеділок у Києві має відбутися чемпіонат світу з гри в «Мафію». Для участі в цьому проекті в столицю нашої Батьківщини мали приїхати гравці з 10 країн, в тому числі й з Росії.

За словами стартапера люди чекали по три-чотири години, але ближче до середини дня, прикордонники почали відмовляти росіянам у в’їзді, посилаючись на»неясну причину візиту”.

Попков так само зазначив, що серед росіян, яких не пустили в Україну, була громадянка Росії, яка давно має посвідки на проживання в Ізраїлі, але попри цього, їй теж було відмовлено у в’їзді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*