Європарламент хоче розірвати угоду про співпрацю з РФ

cableman.info

Інформвидання «УНН» інформує, що у Європейському парламенті була озвучена ініціатива о розгляданні можливості розірвання чинної угоди про співпрацю та партнерство між Євросоюзом та Російською Федерацією. Зазначається, що європейські парламентарі впевнені, що чинні відносити між РФ та Європою вимагають створення нових умов співпраці, проте мова йде про співпрацю лише у тих сферах, які потрібні та вигідні обом сторонам, та будуть забезпечувати безпеку. Водночас, чинна угода повинна бути розірваною.

Варто зазначити, що Європейський парламент аргументує свою позицію тим, Росія, беручі участь у різноманітних збройних зіткненнях, як прямо, так й опосередковано, порушує демократичні принципи та основні цінності. Те ж саме можна сказати й про окупацію Росією Кримського півострова та про порушення нею територіальної цілісності Грузії. Крім цього, парламентарі зазначають, що порушуючи мінські угоди, Росія демонструє відсутність доброї волі.

Крім цього, Європарламент засуджує вторгнення Російської Федерації до інших країн, оскільки, тим самим, вона порушує їх територіальну цілісність. Росія викрадає громадян з цих держав для того, щоб висунути їм низку звинувачень у суді РФ.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*