Генпрокуратура повернула в Україну 44 мільярди гривень

Gp.gov.ua

Згідно зі звітом керівника Генеральної прокуратури Юрія Луценка, опублікованого на його профілі в соцмережі Facebook, його відомство повернуло Україні 44 мільярди гривень в ході спецконфіскацій. З них під час розслідувань було повернуто один мільярд, а при судовому представництві — майже 63 мільярди гривень.

Всього ГПУ домоглася повернення 108 мільярдів гривень коштами та активами з початку літа 2016 року по жовтень поточного року.

Нагадавши, що 1 грудня є професійним святом прокурорських працівників, Луценко зазначив, що період воєнного стану не є часом для святкування, проте його відомству є чим звітуватися перед Україною. Ці досягнення він назвав єдиним шляхом до кращого для країни.

За період у два з половиною роки органами прокуратури по всій країні було розкрито майже двадцять одну тисячу правопорушень. До різних мір покарання були засуджені понад 2 тисячі 600 осіб, винних у корупції.

Нагадаємо, що Юрій Луценко, який раніше обіймав посаду Міністра внутрішніх справ при президенті Вікторі Ющенко, був призначений Генеральним прокурором в травні 2016 року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*