Як Коломойський зірвав 60-денний воєнний стан в Україні

Znaj.ua

Сергій Рахманін, який є першим заступником головного редактора Інтернет-видання ZN.UA, розповів про політичний лобізм з боку олігарха та екс-керівника Дніпропетровської ОДА Ігоря Коломойського.

За словами Рахманіна, бізнесмен, який проживає за кордоном, звернувся до нардепів Верховної ради, на яких він має безпосередній вплив, з вимогою не віддавати свої голоси за введення воєнного стану протяжністю в шістдесят днів.

Журналіст стверджує, що до кожного парламентарія, який чимось залежав від Ігоря Коломойського, той особисто дзвонив з вимогою «ніяких шістдесяти днів» на оголошення воєнного стану в країні.

Рахманін також заявив, що федеральний канцлер ФРН Ангела Меркель та держсекретар Сполучених Штатів Майк Помпео вирішили, що введенням воєнного стану по всіх українських регіонах український президент «натякає» на скасування процедури виборів.

Оскільки таких домовленостей ні з ким на зовнішньополітичній арені у Порошенка не було, таке рішення викликало жорстку реакцію.

Нагадаємо, що в результаті, після бурхливих парламентських дебатів та різкої реакції деяких українських політсил, військовий стан було оголошено на території десяти областей України без скасування виборів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*