Протести «жовтих жилетів» перекинулися на Бенілюкс

tsargrad.tv

Масові акції протесту, спрямовані проти підвищення паливних цін, почалися в столиці Королівства Нідерландів Гаазі. Маніфестанти в кількості більше сотні людей зібралися близько урядового комплексу будівель Бінненгоф в центрі міста, слідом за французькими однодумцями надівши сітловідбивальні жилети.

Через те, що учасники протестів завчасно не повідомили владу про підготовку ними демонстрації, їх не пропустили безпосередньо у Бінненгоф, відпиравши в один з міських парків. Однак організатори акції заявили, що їх почують тільки біля комплексу урядових установ, тому вони не перемістять місце проведення протестів.

Нагадаємо, що спочатку «жовті жилети» почали свій протест у Франції через зростання цін на бензин. Пізніше гасла проти зміни цінників на заправках переросли у вимоги відставки голови Французької Республіки. Спалахнули заворушення, в ході яких правоохоронцями застосовувався сльозогінний газ та інші поліційні спецзасоби.

«Жовті жилети» також провели протести в столиці Королівства Бельгія, влаштувавши в центрі Брюсселя пробки через перекриття ними міських доріг.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*