Курт Волкер: Брюссель повинен ввести санкції проти РФ

Politobzor.net

Курт Волкер, який обіймає посаду спецпредставника Державного департаменту Сполучених Штатів по Україні, закликав структури Європейського Союзу залучити санкції у відношенні російської влада.

За словами Волкера, російські прикордонники не мали права проводити затримання кораблів ВМСУ та їх екіпажів. Він зажадав звільнення українців та військових кораблів ВМС, а також заявив, що Вашингтону та Брюсселю необхідно ввести санкції проти російської сторони.

На думку спецпредставника Держдепу, Москва повинна після звільнення українських кораблів та екіпажів повернутися до переговорів для врегулювання конфлікту в тривалій перспективі.

Раніше про притягнення Росії до відповідальності за скоєне в Азовському морі заявляв глава МЗС Польщі. Чапутовіч підкреслив, його країна рішуче засуджує Кремль за агресію в азовській морській акваторії.

Нагадаємо, що в ході проходження кораблів українських ВМС з Одеси до Бердянська було здійснена агресія з боку плавзасобів прикордонників РФ, які обстріляли, а потім і захопили два катери та буксир. Останній, також, піддавався навмисного навалу з боку нападників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*