Міністерство у справах ветеранів отримуватиме донорське фінансування

snip.net.ua

Ірина Фріз, яка очолила недавно створене Міністерство у справах ветеранів, розповіла в телевізійному інтерв’ю каналу «24», що її відомство буде отримувати фінансування від держав-партнерів України.

Чиновник заявила, що вона у гарних стосунках з представником Північноатлантичного Альянсу в Україні, та має налагоджений зв’язок з диппредставництвом Сполучених Штатів. Крім того, від українського Мінветерана були відправлені листи аналогічним відомствам Канади, Хорватії, Сполучених Штатів і Австралії.

Таким чином, зазначила Фриз, платформа «ветеран» і держреєстр українських ветеранів, які створюються зараз, будуть отримувати донорське фінансування.

Відомство вже існує, наголосила Міністр, і нещодавно була отримана реєстрація в Міністерстві юстиції. Своєю метою Ірина Фріз бачить об’єднання українських ветеранів без поділу на громадські організації, що використовується в політичних цілях.

Ірина Фріз раніше була народним депутатом від БПП, склавши депутатські повноваження 22 листопада поточного року. Під час попередніх виборів президента України вона очолювала департамент інформації у виборчому штабі кандидата Петра Порошенка, який зараз очолює країну.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*