До полонених моряків ВМСУ не допускаються відвідувачі

Ua.krymr.com

Адвокат Микола Полозов, що захищає полоненого моряка Військово-морських сил Дениса Гриценка заявив, що ані його підзахисного, ані інших полонених військовослужбовців неможливо відвідати в СІЗО «Лефортово».

Як розповів юрист, українська сторона була сповіщена про місцеперебування службовців ВМСУ тільки у п’ятницю, коли «Лефортово» було закрито для відвідування на вихідні.

Полозов повідомив, що для відвідування СІЗО адвокатам необхідно отримати підпис слідчого, однак цей процес може затягнутися від одного дня до тижня.

Інформацію про недопущення адвокатів та представників української сторони до полонених моряків підтвердив керівник Міністерства закордонних справ. Павло Клімкін повідомив, що Київ не отримував відомостей про українські ув’язнених «Лефортово». Зараз дипломати нашої країни зосереджені на створенні міжнародного тиску на Кремль для звільнення захоплених екіпажів кораблів ВМСУ.

Нагадаємо, що в ході «Азовського інциденту» прикордонники РФ обстріляли та захопили кораблі Військово-морських сил України разом з екіпажами, при цьому буксир піддався навмисному навалу, а шестеро моряків отримали поранення. Пізніше полонені були переміщені з території анексованого Кримського півострова в Москву.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*