Голови німецьких автоконцернів викликані в Білий Дім

Timesofkabul.com

Керівники найбільших автомобільних виробників Німеччини повинні відвідати Білий дім на запрошення чинного президента Дональда Трампа.

Як повідомляється, американська влада та топ-менеджмент автоконцернів обговорять торговельні взаємини та вплив мит, введених Сполученими Штатами, на німецький автомобільний бізнес.

Серед запрошених — директора таких концернів, як Volkswagen, Daimler і BMW. Уточнюється, що може змінитися час зустрічі.

Про майбутній захід повідомило німецьке ділове видання «Хандельсблат», посилаючись на власні джерела.

Нагадаємо, що влітку поточного року Трамп дав обіцянку ввести мита у 20% на імпортовані з Європейського Союзу транспортні засоби. Пізніше американський президент висловив бажання поширити мита на інші регіони світу. Постанову про мита поки не введено в дію через негативну реакцію Брюсселя, а також європейських та американських автомобільних виробників, які почали побоюватися наслідків такого рішення.

Нагадаємо, що німецькі автоконцерни мають власні виробництва на північноамериканських територіях, однак значна частина транспортних засобів імпортується в Сполучені Штати безпосередньо з ФРН.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*