Експерт: Захід сприймає Юлію Тимошенко як реального переможця президентських виборів

Nikvesti.com

Андреас Умланд, один з експертів Інституту євроатлантичного співробітництва, заявив, що на Заході вважають бажаним зміну влади в Україні. Вірогідним наступним головою держави вважається Юлія Тимошенко, пише експерт, тому, що вона є фаворитом президентських перегонів. Її політсила, партія «Батьківщина», займає високі позиції для перемоги на виборах до парламенту.

Про це Умланд розповів у своєму матеріалі для видання AtlanticCouncil. За його словами, отримання президентського крісла Юлією Тимошенко дає можливість для України розпочати прогресивний розвиток.

Автор статті для AtlanticCouncil звернув увагу читачів на те, що на президентській посаді Юлія Тимошенко стала б першою жінкою – керівником держави в східноєвропейському регіоні. Це б стало кроком до гендерної рівності на пострадянському просторі, відзначає Умланд.

Він також нагадав про її перебування у в’язниці двічі, що означає, на думку експерта, страх її політичних супротивників перед рішучістю Тимошенко. Крім того, Умланд вважає, що уряд при президенті Тимошенко став би більш продуктивним у співпраці з міжнародними організаціями, включаючи МВФ і Євросоюз.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*