Франція має намір ввести надзвичайний стан

Dw.com

Інформивдання «УНН» інформує, що представник французького уряду Бенджамін Гріво розповів, що влада держави розглядає можливість впровадження надзвичайного стану. Такі дії необхідні, аби не допустити нових заворушень. Він підкреслив, що в уряді мають подумати по те, які заходи прийняти, аби запобігти повторенню інцидентів. Водночас, представник французького уряду звернувся до мітингувальників із призовом владати ситуацію шляхом переговорів.

На питання щодо наслідків впровадження надзвичайного стану в державі, Гріво відповів, що голова країни, прем’єр та голова МВС будуть обговорювати усі варіанти розвитку подій на зустрічі, яка відбудеться у неділю.

Нагадаємо, що раніше повідомлялось про початок масових акцій протестів у Франції через зростання податку на паливо. Зіткнення на Єлисейських полях продовжувалися майже добу. Міністерство внутрішніх справ повідомляло, що в акціях протесту брали участь понад ста шести тисяч громадян, із них сто тридцять були затримані.

Також варто зазначити, що французька влада вирішила закрити Тріумфальну арку, яка була пошкоджена в ході демонстрацій у столиці. Такі відомості передає у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» голова Центру національних монументів Філіп Белавал. Він зазначив, що працівники закладу зроблять усе, аби відкрити його як можна швидше.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*