«Азовський інцидент» буде обговорюватися в «нормандському форматі»

24tv.ua

В кулуарах саміту G20 німецький федеральний канцлер Ангела Меркель і президент РФ Володимир Путін обговорили інцидент в Азовському морі, в ході якого російськими силовиками були обстріляні та захоплені кораблі ВМСУ разом з екіпажами.

Про розмову лідерів двох держав повідомив представник федерального уряду Німеччини, Штеффен Зайберт. Їх зустріч відбулася на другий день саміту «Великої двадцятки», що проходить в аргентинському Буенос-Айресі.

Зайберт також повідомив засобам масової інформації, що в рамках «нормандського формату» буде проведено обговорення ситуації, що склалася. Відомо, що Меркель в ході бесіди з російським колегою висловила стурбованість «Азовським інцидентом», і акцентувала увагу на важливості зниження градуса напруженості в чорноморсько-азовського морської акваторії.

«Нормандським форматом» або «нормандською четвіркою» називається група високопоставлених дипломатів з ФРН, Французької Республіки, України та РФ, яка покликана врегулювати низку питань, включаючи війну на Сході нашої країни, анексію Кримського півострова та виконання досягнутих в Мінську домовленостей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*