Німецький дипломат: Київ хотів втягнути ФРН у війну з Росією

Divannaya-sotnya.com

У своєму інтерв’ю телевізійному каналу «N-TV» колишній керівник німецького дипломатичного відомства Зігмар Габріель інформує, що Берлін заявив, що Київ зробив спробу ув’язати ФРН у війну. Причиною цього стала конфліктна ситуація, що виникла в Керченській протоці. Водночас, екс-міністр заявив, що вина Російської Федерації в ескалації конфлікту під сумнів не ставиться.

Дипломат наполягає, що київська влада вже зробила спроби залучити ФРН до війни, проте допустити цього не можна. Поряд з цим, він звернув увагу, що норми міжнародного права всіляко порушуються Російською Федерацією. При цьому, він все ж сподівається, що голова німецького уряду Меркель все ж зможе направити сторони до стабілізації взаємин.

Нагадаємо, що до цього український голова Порошенко звернувся з проханням до ФРН направити свої військові кораблі в акваторію Чорного моря, проте німецька влада не погодилася. Водночас, голова Російської Федерації надав лідерам Франції та Німеччини схему конфліктної ситуації в Керченській протоці, яку малював особисто.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*