Рабинович: Одеський припортовий завод екстрено необхідно рятувати

www.048.ua

Нардеп ВРУ та голова політсили «За життя» Вадим Рабинович у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікував звернення до голови українського уряду Гройсмана. Він вимагає, щоб прем’єр втрутився в ситуацію на Одеському припортовому заводі та виплатив усім працівникам всі заборгованості по зарплаті. Він особливо підкреслив, що в ситуацію потрібно втрутитися негайно, оскільки завод може й зовсім зупинитися.

Рабинович підкреслив, що на сьогодні співробітники зазначеного заводу не отримують зарплату вже півтора місяця, при цьому, раніше затримки з виплатами не перевищували п’яти днів. У зв’язку з цим, люди, які працюють в залізничному цеху, заявили про те, що вони відмовляються виконувати свої обов’язки. Працівники наполягають на тому, щоб їм виплатили зарплату.

Поряд з цим, функціонер закликає Гройсмана приділити увагу тому, що сьогодні заводу складно конкурувати з російськими підприємствами, які отримують знижені ціни на газ від держави. Таким чином, якщо завод в Одесі отримував від державної влади подібні дивіденди, то зміг би впоратися з конкуренцією на ринку. У зв’язку з цим, Рабинович звернувся до Гройсмана та міністрів із проханням виплатити підприємству всі борги по зарплаті, а також надати кредит, сума якого буде не менше ніж п’ятсот мільйонів гривень, а строк погашення повинен становити як мінімум три роки.

Крім цього, депутат пропонує на певні терміни надати підприємству 20% знижку на газ, а також сформувати там держзамовлення. Нардеп запропонував прем’єру особисто зайнятися даною проблемою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*