Поважні причини для громадян Росії для відвідування України

24tv.ua

Інформагентство «Українські Новини», посилаючись на прес-центр української Держприкордонслужби, інформує, що згідно з законами, якщо у ДПС є правові підстави та, якщо громадяни не можуть аргументувати мету свого візиту на українську територію, то іноземцям, а також особам без громадянства може бути заборонено в’їзд на територію держави. Але, водночас, для російських громадян існує певний перелік, в якому міститися причини, поважні для відвідування української території.

Таким чином, на українську територію можуть потрапити особи з дипломатичним статусом, а також громадяни, у яких є документація, що підтверджує постійне або тимчасове проживання на території цієї країни. Водночас проїхати можуть й ті громадяни, які здатні обґрунтувати мету відвідування. Так, поважними причинами може бути смерть або тяжка хвороба членів сім’ї, проходження лікування або ж отримання освіти в Україні, а також запрошення на участь у різних проектах або ж змаганнях.

Однак прикордонники зазначають, що всі ці принципи застосовуються лише до тих осіб, яким раніше не був заборонений в’їзд на українську територію. Водночас, в ДПС підкреслюють, що заява Російської Федерації про те, що українська сторона обмежує поїздки російських громадян є провокаційними. У структурі відзначили, що за останню добу україно-російський кордон перетнули близько семисот вісімдесяти осіб з російським громадянством.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*