Адвокат: Янукович має намір виступати у суді

carlasmith2017.com

Інформагентство «УНН» з посилання на юриста Януковича Горошинського, інформує, що колишній український голова має намір виступити у судовому засіданні по справі державної зради. Адвокат зазначив, що колишній лідер у будь-якому разі буде виступати з останнім словом у судовому слуханні, проте коли воно відбудеться ще невідомо. Водночас, Горошинський підкреслив, що у нього немає відомостей стосовно стану здоров’я екс-президента. Але він додав, що подібна інформація в нього з’явиться не раніше третього або четвертого грудня.

Юрист також акцентував увагу на тому, що колишній український голова хоче виступати у суді та не збирається давати відмову від кінцевого слова. Даючи відповідь на питання кореспондента про те, чи відбудеться засідання у цю середу, як й планувалося, Горошинський зазначив, що це вже буде залежати від того, чи дозволить стан Януковича прийти на це слухання.

Необхідно нагадати, що колишньому українському лідеру оголосили звинувачення одразу у низці статей Кримінального кодексу, однією з яких є державна зрада. До того ж, раніше російська преса інформувала про те, що екс-президент потрапив до однієї із лікарень Москви, а лікарі діагностували у нього травми хребта та коліна. Адвокату Януковича про його стан й досі невідомо.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*